Teknosa Personel Alımı İş başvurusu 2012

Google
| 11 Aralık 2011 46 Yorum

Sabancı Holding A.Ş bünyesinde yer alan teknoloji grup şirketi Teknosa‘da çalışmak ister misiniz? Teknosa 2012 yılı içerisinde yeni operasyon yapısı, artan ve büyüyen mağazalar zinciri ile yeni satış danışmanı, güvenlik görevlisi, takım liderleri, yönetici gibi pozisyonlara personel alımları gerçekleştirecek. 2012 yılı içerisinde teknosa iş fırsatlarını değerlendirebilir, iş başvurusu yapabilirsiniz…

2015'in en güzel android oyunları için tıklayın

Teknosa.com sitesinde daha önce oluşturduğunuz bir özgeçmişiniz bulunuyorsa veya kariyer.net üyesi iseniz menüden “Açık Pozisyonlar”ı tıklayarak yeni iş fırsatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyon hakkında tüm bilgi ve detaylara, pozisyonun üzerini tıklayarak erişebilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyona başvurmanız için sayfanın en altına kullanıcı adınızı ve şifre bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında “Online Başvuru” butonuna tıklayarak ilana başvuru yapabilirsiniz.

Teknosa.com’da özgeçmişiniz yok ise veya kariyer.net üyesi değilseniz buraya tıklayarak yeni üye formunu doldurduktan sonra kullanıcı adı ve şifre alabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra,veritabanına kaydedilecek ve “Açık Pozisyonlar”a başvuruda bulunmanızı sağlayacak özgeçmiş formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Form’a yanlış giriş yaptığınız takdirde sistem tarafından uyarılarak, gerekli düzeltmeleri yapmanız istenecektir. Özgeçmişinizi oluşturduktan sonra soldaki menüden “Açık Pozisyonları” seçip iş başvurularında bulunabilirsiniz.

________________________________________________________
Etiketler:, , , , , , , , , , ,


46 Yorum Yapılmış

  1. MERT UFUK diyor ki:

  2. Oğuzhan diyor ki:

    merhabalar ben üniversite mezunuyum.Sizinle çalışmayı çok isterim.Verilen görevi yerine getireceğime eminim.Şimsisen teşekkür ederim saygılarımla.

Yorum Yapın