Merkez Bankası Sözleşmeli Sayıcı-Operatör Alımı

Google
| 11 Eylül 2011 7 Yorum

TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI’NA SAYICI – OPERATÖR ALINACAKTIR

Bankamız teşkilatında sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere, aşağıda şubeler itibarıyla belirlenen kontenjan dahilinde sınavla Sayıcı-Operatör alınacaktır.

1- ADAYLARDA ARANACAK KOŞULLAR

a) Önlisans programlarının, elektrik, elektrik-elektronik, elektronik, mekatronik, makine, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayar teknolojisi, dış ticaret, işletme yönetimi, maliye, bankacılık, bankacılık ve sigortacılık ile banka ve sigorta yönetimi bölümlerinden mezun olmak, (Lisans mezunlarının başvuruları kabul edilmeyecektir.)

b) 2010 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı’ndan 70 ve üzerinde KPSSP93 puanı almış olmak,

c) Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (23/09/1981 ve daha sonra doğanlar. Bankamız çalışanları için bu şart aranmaz.)

2015'in en güzel android oyunları için tıklayın

d) Askerlik görevini yapmış olmak, (erkek adaylar için)

e) Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Memurları Yönetmeliği’nin 10. maddesinde belirtilen diğer koşulları taşımak.

2- SINAVLAR

Adayların, başvuru sırasında yapacakları şube tercihleri gözönünde bulundurulmak suretiyle, KPSSP93 puanı en yüksek adaydan başlayarak, yapılacak sıralama sonucuna göre her şube için belirlenen kontenjanın üç katı kadar aday (kontenjana giren son aday ile aynı puanı alan adaylar da dahil) sözlü sınav-mülakata tabi tutulacaktır. Sözlü sınav-mülakatın tarihi, yeri ve sonucu Bankamız internet sitesinde (www.tcmb.gov.tr) ilan edilecektir. (Adaylara ayrıca yazılı olarak duyuruda bulunulmayacaktır.) 3- BAŞVURU Adaylar 12/09/2011 tarihinden 23/09/2011 tarihi çalışma saati sonuna kadar, Bankamız internet sitesi (www.tcmb.gov.tr) İnsan Kaynakları sayfasından elektronik olarak başvuruda bulunacaklardır. Ayrıca adayların başvuru formunda istenilen belgeleri Bankamız internet sitesinde belirtilen şekilde en geç 30/09/2011 tarihine kadar Bankamıza ulaştırmaları gerekmektedir. Belgelerini anılan tarihe kadar ulaştırmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvuru ile ilgili daha fazla bilgiye Bankamız internet sitesinden ulaşılabilir. Şahsen veya posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Bu ilan 11,719 defa okundu.

Etiketler:, , , ,


7 Yorum Yapılmış

 1. burhanettin akbulut diyor ki:

  matbaa oporotöruyüm.iş aramaktayım.kalfalık diplomam vardır.orta okul mezunuym

 2. adnan diyor ki:

  Ben önlisan mezunu ve aynı zaman da itkisat 3. sınıf öğrenciyim.Türkiyenin sayılı büyük döviz bürolarının birin de çalışmaktayım gündemi takip etmekteyim sıcak Tl ve yabancı döviz alım satımı yapmaktayım paralara yabancı degılım.Türkiyenın bankası merkez bankasının bunyesınde calışmak istıyorum

 3. sedat çakır diyor ki:

  slm ben sedat çakır kayseri pınarbaşı işmakınası operotoruyum işarıyorum beko loder 0507 658 32 56 teşkurler böyle bır sıte yaptınız için?

 4. DİDEM KALYONCU diyor ki:

  ben bır ınternet uzerınde operotorlukle kısa bır surede calıstım

 5. BURCU PURGAÇ diyor ki:

  merhabalar ben burcu.aydında yaşıyorum. konyada selçuk üniversitesinde muhasebe bölümünü okudum.anadolu üniversitesinde işletme bölümünü okumaktayım.sizlerle çalışmak istiyorum

 6. yeşim özer diyor ki:

  önlisans mezunuyum satış pazarlama. merkez bankasında çalışmak istiyorum,başvuru yapabileceğimiz yerlere yönlendirebilir misiniz. ilginiz için teşekkürler

 7. gülşah duyar diyor ki:

  önlisans mezunuyum muhasebe merkez bankasında çalışmak istiyorum simdiden teşekkürler

Yorum Yapın


Her Hakkı Saklıdır. Android oyunlar | Sitemap | İmage Sitemap | Ping