Memorial Hastanesi Personel Alımı-İş İlanları 2012

Google
| 20 Şubat 2012 24 Yorum

Memorial Hastanesi Personel Alımı-İş İlanları 2012 konusu;memorial hastanesinde çalışmak isteyen ziyaretçilerimizi ilgilendirmektedir.2000 yılında kurulan Memorial Sağlık Grubu Memorial Hastahanesi adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 11 yıllık birikimin verdiği özgüvene dayanarak yeni hizmet noktaları açan Memorial Hastahanesi bir çok pozisyona çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Alınacak personellerde aranan pozisyonları, istenen nitelikleri, hastahanenin çalışma koşulları ve iş başvurusunda bulunmanıza yol gösterecek her şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aranan Pozisyonlar;

Hemşire, İdari Hizmetler Müdürü, Hasta Danışmanı, Temizlik Görevlisi, Yoğun Bakım Temizlik Görevlisi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Organ Nakli Hemşiresi, Ameliyathane Hemşiresi, Onkoloji Hemşiresi, Eczane Teknisyeni, Sterilizasyon Teknisyeni, Ameliyathane Teknisyeni, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi(Engelli), Endoskopi Hemşiresi, Çamaşırhane Görevlisi, Poliklinik Hemşiresi, Gece Hasta Danışmanı, Dış İlişkiler ve Saha Uzman Yardımcısı

Memorial Hatanesi İnsan Kaynakları

Eğitim Programı: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

2015'in en güzel android oyunları için tıklayın

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu’nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu’nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Sosyal Özellikler: Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü, öğrenmeye ve gelişime açık, sonuç odaklı, dinamik, iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan.

Deneyim: Pozisyona göre değişiklik gösterir.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

Memorial Hastahanesi iş başvurularını elektronik ortamda almaktadır. Başvurularınızı kariyer.net üzerinden yapabileceğiniz gibi aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden de direk olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Memorial Hastanesi İŞ İLANLARI için TIKLAYINIZ..

 

 

_______________________________________________________

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


24 Yorum Yapılmış

Yorum Yapın


Her Hakkı Saklıdır. Android oyunlar | Sitemap | İmage Sitemap | Ping