İş Bankası alımları T. İş Bankası iş başvurusu 2012

Google
| 06 Ekim 2011 153 Yorum

Türkiye İş Bankası 2012 yılı içerisinde ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni  personel alımları gerçekleştirecek. Yeni açacağı şubelere gişe memuru, güvenlik görevlisi ve yönetim gibi pozisyonlara ağırlık verecek şekilde alımlar yapacak .Aşağıda İş bankasının İnsan  kaynakları Politikalarına göz atabilirsiniz.

2015'in en güzel android oyunları için tıklayın

İş Bankası Kariyer Fırsatları
Bankamızda müfettişlik, uzmanlık ve memurluk olmak üzere üç ana kariyer yolu bulunmaktadır. Bu kulvarlardan Bankamıza alınan çalışanların kariyer yolları üst düzey yöneticilik pozisyonlarına kadar uzanmaktadır.

Bankamızda göreve başlayan stajyer uzman yardımcıları ve stajyer müfettiş yardımcıları bir yılın sonunda uzman yardımcısı veya müfettiş yardımcısı olurlar. Bu unvanlara sahip çalışanlar belirli bir süre sonra katıldıkları yeterlik sınavlarında başarılı olmaları halinde uzman veya müfettiş olmaya hak kazanırlar. Daha sonra performanslarına göre Bankamız yönetici kadrolarına atanırlar.

Bankamızda göreve yeni başlayan memurlar ise belirli bir sürenin sonunda katıldıkları Servis Yetkilisi Yardımcısı Seçme Sınavı’nda başarılı oldukları takdirde Servis Yetkilisi Yardımcısı kadrolarına, yine belirli bir sürenin sonunda katıldıkları II. Müdürlüğe Yükselme Sınavı sonucunda başarılı bulunmaları halinde II. Müdür olarak yönetici kadrolarına atanırlar.

İş bankası insan kaynakları için tıklayınız

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,


153 Yorum Yapılmış

 1. kazım kınacı diyor ki:

  silahlı özel güvenlik kartına sahibim. 1,80 boyundayım. 4 yıl özel giüvenlik amiri olarak görev yaptım. sakarya sapancada ikamet ediyorum.

  tel05466989788

 2. Alper diyor ki:

  Özel güvenlik sektöründe 10 yılı aşkın tecrübem,silahlı özel güvenlik kimlik kartım mevcut 1.88 boyundayım.Kırklarelin de ikamet etmekteyim sizlerle çalışmak isterim tşk ederim.

 3. NURİYE ÖZCAN diyor ki:

  TİCARET MESLEK LİSESİ MUHASEBE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.AÇIKÖĞRETİM FAK.BÜRO YÖNETİMİ BÖLÜMÜ OKUMAKTAYIM.33 YAŞINDAYIM.KASİYERİM.
  ANTALYADA OTURUYORUM.
  İLGİLİLERE ARZ EDERİM.

 4. özgür diyor ki:

  silahlı özel güvenlik kartım var 1.83 boyundayım sizlerle çalışmak isterim tşk ederim.

 5. Erbil ÇELİK diyor ki:

  Efendim işimi severek yapıyorum fakat kirada oturuyorum net 800 tl alıyorum ve 400 tl kira, 200 tl yakıt ,bi100tl de faturalarım yetmiyor efendim evliyim ve ellerinizden öper iki oğlum var ikiside okuyor onların masraflarıda cabası bana layık görürseniz bu işe çok ihtiyacım var nolur allah rızası için kendimden ziyade çocuklarım için istiyorum bu işi

 6. Erbil ÇELİK diyor ki:

  silahlı özel güvenlik kartım bulunmakta ve 2012 yılı itibari ile yeniledim yaklaşık altı yıldır güvenlik görevlisdi olarak memleketim erzurumda özel bir sektörde çalışıyorum bu görevi bankanızda bana layık görürseniz memnun olurum SAYGILAR EFENDİM

 7. A.Ersen YILDIRIM diyor ki:

  17/04/2006 başlangıç tarihli SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTIM BULUNMAKTA. BANKANIZDA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV ALMAK İSTERİM. SAYGILAR.

 8. ramazan diyor ki:

  yakın savunma ve koruma belgem var. özl. gvn. slhlı belgem var.
  bankanızda çalışmak isterim saygılar.

Yorum Yapın


Her Hakkı Saklıdır. Android oyunlar | Sitemap | İmage Sitemap | Ping