Havaş Personel Eleman İşçi Alımı

Google
| 05 Temmuz 2011 25 Yorum

Türkiye’nin ilk Yer Hizmetleri Şirketi olan Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş. Havaş 1997 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesini kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Yer hizmetleri sektöründe hizmet veren ve sahip olduğu altyapısı ile gelişimini sürdüren Havaş Türkiye’nin 19 şehrinde faaliyetlerini sürdüren Havaş bu illerde ciddi istihdam imkanları sunuyor. Havaş yılın her döneminde yeni personel alımları gerçekleştiriyor. Havaş çalışmak ve kariyer  yapmak için size uygun pozissyonlarda iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Havaş ayrıca Mart, Nisan, Mayıs aylarında da toplu personel eleman alımları yapmakla birlikte, öğrencilere staj imkanı ve Part-Time iş imkanları da sunmaktadır.

2015'in en güzel android oyunları için tıklayın

Havaş’ın Faaliyetlerini Sürdürdüğü İller

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Nevşehir, Gaziantep, Batman, Elazığ, Trabzon, Muş, Şanlıurfa, Sivas Adıyaman ve Kayseri.

Havaş İnsan Kaynakları Politikası

Temel yetkinliklerimiz olan

 • Takım Çalışması
 • Öğrenmeye Açıklık
 • Etkili İletişim
 • Sonuç Odaklılık
 • Müşteri Odaklılık

ışığında şirketimizi geleceğe taşıyacak gelişim potansiyeli olan kişilere ulaşmak, objektif ve hedefe dönük ölçümleme ile adaylara eşit fırsat tanıyarak doğru göreve doğru eleman yerleştirmektir.

Bu mantıktan hareketle; şirket ve çalışanlar açısından karşılıklı olarak en yüksek verimi sağlamak ve pozisyona en uygun adayı en çabuk şekilde temin etmektir.

Havaş İş İlanları – İş Başvurusu

Havaş ailesine katılmak ve Havaş bünyesinde çalışmak ve iş başvurusunda bulunmak için kariyer.net üzerinden güncel iş ilanlarına ulaşabilir veya insan kaynakları sayfasına ulaşarak başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , ,


25 Yorum Yapılmış

 1. husniye koç diyor ki:

  havaş nıye cv. ıncelemıyon. bu kadar başı boş kurum var mı?

 2. sait özkan diyor ki:

  slm ben izmir bayraklıda oturuyorum 7 yıl personel ögrenci ve turist tasıma isiyle ugrasıyorum e sınıfı ehliyetli src belgeli pisikoteknık belgeli fortlift belgeli şöförüm sizinle calısmak isterım tlf 05075102124 tesekkürler

 3. hüseyin koç diyor ki:

  slm ben antalyada 10yıl birsüre içinde şehir içi minübüs şöförlüyaptım ayrıca işkur tarafından olkulda temizlik hizmetli görevlisi olarak çalıştım şuan iş aramaktayım sizlerle çalışmak itıyorum uygun görürseniz 0535 5549080nolu telefonumdan ulaşa bilirsiniz antalyada oturmaktayım

Yorum Yapın


Her Hakkı Saklıdır. Android oyunlar | Sitemap | İmage Sitemap | Ping