Banvit Personel Eleman İşçi Alımı İş Başvurusu

Google
| 22 Temmuz 2011 29 Yorum

Türkiye’nin önde gelen gıda markalarından biri olan 1968’de başlayan öyküsü, bugün binlerce çalışanıyla, öncü üretim anlayışıyla, kalite odaklı Banvit kültürüyle devam ediyor. Banvit 2 binin üzerinde çalışanı ile kalite hizmet anlayışı çerçevesinde Avrupa’nın önde gelen markalarından biri olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ederken yeni personel eleman alımları yapıyor. Sektörün lider markalarından biri olan Banvit’te çalışmak ve kariyer hedeflerinize ulaşmak için iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak öncelikle sizler için incelediğimiz insan kaynakları politikasını inceleyelim.

Banvit İnsan Kaynakları

Banvit Şubeleri

Genel merkezi Balıkesir’de bulunan Banvit Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, İzmit, Kadıköy, Kayseri, Lüleburgaz, Mahmutbey, Muğla, Samsun, Seyrantepe, Söke,Topkapı, Fethiye gibi yerleşim yerlerinde de şubelere sahiptir.

2015'in en güzel android oyunları için tıklayın

Eğitim Programları

Şirket içi eğitim (oryantasyon), çeşitli eğitim firmaları ve danışmanlarıyla kurum içi ve kurum dışı düzenlenen eğitimler mevcut.

Yükselme Kriterleri

Kişinin performansına ve açık bulunan kadrolara bağlı.

Sosyal İmkanlar

SSK Dışı Yardımlar: Sağlık ve  Hayat sigortası.

Askerlikle İlgili Uygulamalar

Askerlik görevini tamamlamış olmak tercih nedenidir.

Elemanlarda Aranan Sosyal Özellikler

Adayların insan ilişkilerinde başarılı,  takım ruhuna sahip,  yaratıcı ve başarma isteği olan bireyler olmaları istenmektedir.

Eleman Seçim Prosedürü

Mülakat: İnsan Kaynakları Departmanı ile öngörüşme, ilgili bölüm direktörü ile sonuç görüşmesi yapılmaktadır.

İş Başvurusu – İş İlanları

Banvit çalışmak ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek için secretcv.com ve kariyer.net web siteleri üzerinden iş başvuru formu ve güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Etiketler:, , , , , ,


29 Yorum Yapılmış

 1. ferhat diyor ki:

  sofra yemek üretim ve hiz aş de 14 sene yönetici olarak çalıştım şu anda iş aramaktayım firmanıza satış elamanı olarak faydalı bir eleman olacağımı düşünüyorum 0534 304 68 41

 2. Abdullah KIRAN diyor ki:

  işsizim sizlere uygun ne zaman ise hemen görev almak isterim.

 3. ozlem çiftçi diyor ki:

  Merhabalar ben işsizim doğum nedeniyle 2yıl önce dalan kimyadan ayrıldım.sizinle çalışmak çok isterim lise 2terkim.daha önce temizlik_tekstil ve sabun fabrikalrında çalıştım.21 yaşındayım.işe çok ihtiyacım olduğunu bildirmek isterim.saygılarımla

 4. fikret diyor ki:

  işsizim çalışmak istiyorum

Yorum Yapın


Her Hakkı Saklıdır. Android oyunlar | Sitemap | İmage Sitemap | Ping