Akbank Personel Alımları – İş başvurusu 2012

Google
| 27 Eylül 2011 129 Yorum

Akbank 2012 yılı içerisinde yeni alımlar gerçekleştirecek. Yeni açacağı şubelere gişe memuru, güvenlik görevlisi gibi pozisyonlara ağırlık verecek şekilde alımlar yapacak olan banka da çalışmak ister misiniz? Akbank iş başvurusu yapabilir insan kaynakları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz…

Akbank insan kaynakları

Akbank, sadece bulunduğu sektörde değil, ülkemizdeki tüm sektörlerde her yönüyle örnek gösterilen bir kurumdur.

2015'in en güzel android oyunları için tıklayın

Güçlü sermaye yapımız, istikrarlı ve etkin yönetimimiz, disiplinli, çalışkan ve Bankamıza bağlı personelimiz, yasa ve kurallara bağlılığımız, müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet, bizi örnek bir kurum yapan, Akbank yapan özelliklerimizdir.

Akbank’lı olmak demek;
Penceresi dünyaya açık olan, her dönemde Türkiye’ye ve dünyaya güven veren, en iyi teknolojilere, en iyi hizmetlere, en çağdaş ürünlere yatırım yapan bir bankada çalışmak demektir.

Akbank olarak amacımız;
Personelimizin yetenekleri ve becerileri ölçüsünde gelişmesine katkıda bulunacak kaynakları sunmak; fikirlerini paylaşabileceği iletişimi sağlamak; mükemmellik, yaratıcılık ve kaliteyi destekleyen ortamı yaratmaktır.

Akbank’ın çalışkan, yaratıcı, dinamik, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst çalışanları arasına katılın, Akbank’lı olmanın ayrıcalıklarını yaşayın. Ülke ekonomisi için önemli bir bankada görev yapmanın sorumluluğunu taşıyarak, Akbank’ın her başarısının arkasında yerinizi alın.

Etiketler:, , , , , ,


129 Yorum Yapılmış

 1. mehmet.engin diyor ki:

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.yaş.30.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.ilginize.teşekkür.ediyorum.cep.05398204162

 2. duran diyor ki:

  merhaba ben duran 1989 doğumluyum. dumlupınar üniversitesi kamu yönetimi okudum. ankarada yaşıyorum sizinle çalışmak istiyorum.

 3. merve diyor ki:

  merhaba bn merve 1994 doğumluyum aöf adalet okuyorum sizinle çalışmak istiyorum

 4. merve diyor ki:

  merhaba ben merve 1989 doğumluyum lisans işletme mezunuyum nevşehir merkezde oturuyorum sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım

 5. elif diyor ki:

  eskişehir bankacılık ve sigortacılık mezunuyum bitlis ahlatta oturuyorum 1983 doğumluyum sizinle çalışmak istiyorm

Yorum Yapın